facebook image

Dołączamy do zbiórki WOŚP!

informacja

Zobacz inne aktualności

Wielkanocny kogucik!

Radość, uśmiechy i piękna tradycja w najlepszym wydaniu! 💛 Dzieci w barwnych, ludowych strojach zachwyciły nas swoim występem i wniosły do naszej przestrzeni prawdziwie świąteczną atmosferę. Ich tańce i wielkanocne życzenia na długo pozostaną w naszej pamięci.

czytaj dalej

Punkt Kasowy w Zawadzie

Zarząd Banku Spółdzielczego w Połańcu informuje, że w dniach 26 marca 2026 r. oraz 27marca 2026 r. Punkt Kasowy w Zawadzie będzie nieczynny

czytaj dalej

Płatności kartą za granicą

Wybierasz się w podróż zagraniczną?
Pamiętaj koniecznie o zabraniu ze sobą karty płatniczej. Jeśli używasz tej w telefonie lub zegarku, weź również kartę plastikową.

czytaj dalej

Dołączamy do zbiórki na WOŚP 2023

Bank Spółdzielczy w Połańcu dołącza do 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczny finał odbędzie się 29 stycznia i przyświeca mu cel walki z sepsą, chorobą zagrażającą życiu. Hasłem tegorocznego Finału jest „Żyj zdrowo w zdrowym świecie”.

Stworzyliśmy w tym celu eSkarbonkę Grupy BPS, czyli wirtualną puszkę, do której można wpłacać pieniądze w prosty i bezpieczny sposób. Zachęcamy do wpłat pracowników, klientów, kontrahentów i wszystkich przyjaciół naszego banku.

Aby wesprzeć WOŚP, wystarczy kliknąć w link do eSkarbonki i wskazać kwotę, jaką chce się przekazać. Płatności można dokonać za pośrednictwem systemu PayU (przelewem bankowym/BLIKiem/kartą). Wszystkie wpłaty trafią bezpośrednio na ogólny rachunek eSkarbonki WOŚP, a pod linkiem będzie można śledzić stan naszej wirtualnej puszki.

Wpłaty zbierane są do końca 31. finału WOŚP, czyli do północy 29 stycznia 2023 roku.