facebook image

Karta VISA Classic Debet za 0 zł

Karta VISA Classic Debet za 0 zł!

Zobacz inne aktualności

Weryfikacja numeru PESEL

Zgodnie z Ustawą z dnia 7 lipca 2023 r. o zmianie niektórych ustaw w celu ograniczania niektórych skutków kradzieży tożsamości – od 1 czerwca b.r. mamy obowiązek zweryfikować, czy Twój PESEL jest zastrzeżony.

czytaj dalej

Zebranie Przedstawicieli

Zarząd Banku Spółdzielczego w Połańcu zawiadamia, że w dniu 19 czerwca 2024 roku o godz. 11:00 odbędzie się Zebranie Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Połańcu.

czytaj dalej

Wakacje kredytowe 2024

Kredytobiorca kredytu hipotecznego udzielonego na nabycie nieruchomości przeznaczonej na indywidualne cele mieszkaniowe ma możliwość zawieszenia spłaty kredytu hipotecznego w PLN, tzw. „wakacje kredytowe”.

czytaj dalej

Zebranie Grup Członkowskich

Zarząd Banku Spółdzielczego w Połańcu działając w oparciu o § 37 ust. 6 i 7 Statutu Banku zwołuje Zebrania Grup Członkowskich i zawiadamia o terminie, miejscu i porządku obrad poszczególnych Grup Członkowskich:

czytaj dalej

Teraz – Karta VISA Classic Debet za 0zł!

Od 1 kwietnia 2022 roku nie zapłacisz za wydanie i utrzymanie karty bankomatowej Visa Classic Debetowa do rachunków ROR, Junior, Student, Rodzina Plus, Konto Przyjazne.
 
Visa Classic Debetowa
– Koszt wydania karty: 0 zł
– Koszt utrzymania karty: 0 zł
– Okres ważności karty: 3 lata
 
 
Dzięki karcie Visa Classic Debetowa dostęp do swoich pieniędzy masz cały czas, nie musisz już nosić ze sobą gotówki.
 
 
Wybierając kartę Visa Classic Debetowa zyskujesz:
  • komfort – masz stały dostęp do środków na rachunku, dzięki czemu nie musisz odwiedzać placówki Banku, żeby wypłacić pieniądze,
  • możliwość dokonywania transakcji bezgotówkowych w placówkach handlowo-usługowych – w kraju i za granicą – bez ponoszenia dodatkowych opłat,
  • łatwy dostęp do gotówki, dzięki sieci darmowych bankomatów (Grupy BPS, SGB, BGŻ SA i Planet Cash4You),
  • możliwość dokonywania transakcji w Internecie,
  • bieżący podgląd stanu środków na rachunku – możliwość sprawdzenia stanu środków w bankomatach realizujących tę usługę,
  • możliwość ustanowienia indywidualnych limitów transakcyjnych do karty.