facebook image

Kartoweemocje Visa z Kamilem Stochem!

Konkurs Visa z Kamilem Stochem

Zobacz inne aktualności

Wakacje kredytowe

Kredytobiorca kredytu hipotecznego udzielonego na nabycie nieruchomości przeznaczonej na indywidualne cele mieszkaniowe ma możliwość zawieszenia spłaty kredytu hipotecznego w PLN, tzw. „wakacje kredytowe”.

czytaj dalej

Dobry Start 300+

Uprzejmie informujemy, że od dnia 1 lipca br. w systemie bankowości elektronicznej eBankNet można będzie składać wnioski…

czytaj dalej

Zebranie Przedstawicieli

Zarząd Banku Spółdzielczego w Połańcu zawiadamia, że w dniu 21 czerwca 2022 roku o godz. 11:00 odbędzie się Zebranie Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Połańcu.

czytaj dalej

Weź udział w konkursie

Weź udział w konkursie plastyczno – graficznym i wygraj fantastyczne nagrody! Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych

czytaj dalej

Szanowni Państwo

Informacja dot. planu określającego działania, na wypadek wystąpienia istotnych zmian lub zaprzestania opracowywania wskaźnika referencyjnego.

czytaj dalej

Uwaga konkurs Visa „Kartowe emocje z Grupą BPS”!
atrakcyjne nagrody!

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Musisz posiadać kartę VISA wydaną przez Bank Spółdzielczy w Połańcu,
  2. Wejdź na stronę internetową konkursu https://kartoweemocje.pl/ i zarejestruj się.
  3. Udziel odpowiedzi na pytanie konkursowe: „Gdzie byś skoczył z Kamilem Stochem w nowej hybrydzie?” – liczy się kreatywność!
  4. Wykonaj co najmniej 5 transakcji kartą Visa w okresie od 15.09 do 31.12.2021 r. wydaną przez Bank z Grupy BPS.

Jak wygrać?

Jury Konkursu w składzie 5-osobowym (2 przedstawicieli Bank BPS S.A., 1 przedstawiciel Visa Europe oraz 1 przedstawiciel Organizatora i prawnik wskazany przez Organizatora) w terminie 21 dni od dnia zakończenia okresu Konkursu, rozstrzygnie o wyborze najatrakcyjniejszych odpowiedzi na zadanie konkursowe ”Gdzie byś skoczył z Kamilem Stochem w nowej hybrydzie?”

Zobacz jakie  narody czekają w konkursie

Regulamin konkursu PDF