facebook image

Płatności kartą za granicą

informacja

Zobacz inne aktualności

Weryfikacja numeru PESEL

Zgodnie z Ustawą z dnia 7 lipca 2023 r. o zmianie niektórych ustaw w celu ograniczania niektórych skutków kradzieży tożsamości – od 1 czerwca b.r. mamy obowiązek zweryfikować, czy Twój PESEL jest zastrzeżony.

czytaj dalej

Zebranie Przedstawicieli

Zarząd Banku Spółdzielczego w Połańcu zawiadamia, że w dniu 19 czerwca 2024 roku o godz. 11:00 odbędzie się Zebranie Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Połańcu.

czytaj dalej

Wakacje kredytowe 2024

Kredytobiorca kredytu hipotecznego udzielonego na nabycie nieruchomości przeznaczonej na indywidualne cele mieszkaniowe ma możliwość zawieszenia spłaty kredytu hipotecznego w PLN, tzw. „wakacje kredytowe”.

czytaj dalej

Zebranie Grup Członkowskich

Zarząd Banku Spółdzielczego w Połańcu działając w oparciu o § 37 ust. 6 i 7 Statutu Banku zwołuje Zebrania Grup Członkowskich i zawiadamia o terminie, miejscu i porządku obrad poszczególnych Grup Członkowskich:

czytaj dalej

💳 Płatności kartą za granicą 🌎

Wybierasz się w podróż zagraniczną?
Pamiętaj koniecznie o zabraniu ze sobą 💳 karty płatniczej❗ Jeśli używasz tej w telefonie lub zegarku, weź również kartę plastikową.
W niektórych rejonach świata mogą występować problemy z realizacją płatności przy użyciu cyfrowych portfeli, takich jak Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Swatch Pay, itp. Tam lepiej sprawdzi się karta fizyczna-plastikowa 💳 lub gotówka.

Jeśli w podróży Twoja płatność telefonem lub zegarkiem nie przejdzie (zostanie odrzucona),🅿🅾🅽🅾́🆆 ​ 🆃🆁🅰🅽🆂🅰🅺🅲🅹🅴̨ ​ 🅸 ​ 🆄🆉̇🆈🅹 ​ 🅿🅻🅰🆂🆃🅸🅺🅾🆆🅴🅹 ​ 🅺🅰🆁🆃🆈. Najlepiej włóż kartę do czytnika terminala płatniczego albo bankomatu i zatwierdź kodem PIN.
👉 Nie wszędzie terminale płatnicze mają funkcję płatności zbliżeniowych (ang. contactless).

Przed wyjazdem zagranicznym, zwłaszcza jeśli wybierasz się w egzotyczny rejon, skontaktuj się z placówką naszego Banku i zgłoś nam miejsce Twojej podróży. W ten sposób zapobiegniesz automatycznej blokadzie karty przez system, który chroni przed transakcjami fraudowymi.
Jeśli zgubisz kartę lub będziesz mieć jakikolwiek problem z płatnością kartą, 𝙨𝙠𝙤𝙣𝙩𝙖𝙠𝙩𝙪𝙟 𝙨𝙞𝙚̨ 𝙯 𝙞𝙣𝙛𝙤𝙡𝙞𝙣𝙞𝙖̨ 𝙂𝙧𝙪𝙥𝙮 𝘽𝙋𝙎 𝙘𝙯𝙮𝙣𝙣𝙖̨ 𝟮𝟰𝙝/𝟳 tel.: +48 86 215 50 00.