facebook image

Wycofanie starej wersji eCorpoNet

informacja

Zobacz inne aktualności

Nowa wersja usługi BLIK

Od dnia 02.10.2023 roku udostępnimy nową wersję usługi BLIK w ramach, której będzie można wykonywać przelew na telefon osobom fizycznym.

czytaj dalej

Webinarium CEDUR

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego organizuje webinarium CEDUR „Cyberbezpieczeństwo podczas zawierania transakcji elektronicznych…

czytaj dalej

Transakcje internetowe

Od dnia 1 lipca 2023r. uwalniamy transakcje niskokwotowe, realizowane w Internecie, od obowiązku silnego uwierzytelnienia za pomocą 3D Secure.

czytaj dalej

Zebranie Przedstawicieli

Zarząd Banku Spółdzielczego w Połańcu zawiadamia, że w dniu 21 czerwca 2023 roku o godz. 11:00 odbędzie się Zebranie Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Połańcu.

czytaj dalej

Zebranie Grup Członkowskich

Zarząd Banku Spółdzielczego w Połańcu działając w oparciu o § 37 ust. 6 i 7 Statutu Banku zwołuje Zebrania Grup Członkowskich i zawiadamia o terminie, miejscu i porządku obrad poszczególnych Grup Członkowskich:

czytaj dalej

Szanowni Klienci,

Stopniowo przenosimy wszystkie usługi i funkcje ze starego serwisu eCorponet (wersja na pulpicie) do nowego, tak więc już w niedługim czasie wszystkie transakcje i operacje wykonasz tylko w nowym serwisie eCorponet w wersji przeglądarkowej (nie będzie już wymagana instalacja JAVY). Nowa wersja programu znajduje się pod adresem https://biznes.bspolaniec.pl/eCorpoNet/#/unallocated/login . Stara wersja programu zostanie wyłączona z dniem 1 czerwca 2023 r.

Więcej informacji o nowej wersji pod adresem Nowa wersja eCorponet

Zarząd Banku Spółdzielczego w Połańcu