facebook image

Wycofanie starej wersji eCorpoNet

informacja

Zobacz inne aktualności

Poziom bezpieczeństwa naszych usług

Postanowiliśmy wycofać niektóre starsze metody szyfrowania, które są uznawane za niewystarczająco bezpieczne, zalecamy zaktualizowanie systemu operacyjnego i przeglądarki do najnowszych dostępnych wersji

czytaj dalej

Cyberprzestępcy atakują przed świętami

Ostrzegamy przed próbami wyłudzenia danych od użytkowników kart za pośrednictwem fałszywych SMS. Jest to jedna z najczęściej występujących aktualnie metod ataków, które nasiliły się w okresie przedświątecznym.

czytaj dalej

Webinarium CEDUR

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego organizuje webinarium CEDUR „Cyberbezpieczeństwo podczas zawierania transakcji elektronicznych…

czytaj dalej

Transakcje internetowe

Od dnia 1 lipca 2023r. uwalniamy transakcje niskokwotowe, realizowane w Internecie, od obowiązku silnego uwierzytelnienia za pomocą 3D Secure.

czytaj dalej

Zebranie Przedstawicieli

Zarząd Banku Spółdzielczego w Połańcu zawiadamia, że w dniu 21 czerwca 2023 roku o godz. 11:00 odbędzie się Zebranie Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Połańcu.

czytaj dalej

Zebranie Grup Członkowskich

Zarząd Banku Spółdzielczego w Połańcu działając w oparciu o § 37 ust. 6 i 7 Statutu Banku zwołuje Zebrania Grup Członkowskich i zawiadamia o terminie, miejscu i porządku obrad poszczególnych Grup Członkowskich:

czytaj dalej

Szanowni Klienci,

Stopniowo przenosimy wszystkie usługi i funkcje ze starego serwisu eCorponet (wersja na pulpicie) do nowego, tak więc już w niedługim czasie wszystkie transakcje i operacje wykonasz tylko w nowym serwisie eCorponet w wersji przeglądarkowej (nie będzie już wymagana instalacja JAVY). Nowa wersja programu znajduje się pod adresem https://biznes.bspolaniec.pl/eCorpoNet/#/unallocated/login . Stara wersja programu zostanie wyłączona z dniem 1 czerwca 2023 r.

Więcej informacji o nowej wersji pod adresem Nowa wersja eCorponet

Zarząd Banku Spółdzielczego w Połańcu