facebook image

Nowa wersja usługi BLIK

Nowa wersja usługi BLIK

Zobacz inne aktualności

Weryfikacja numeru PESEL

Zgodnie z Ustawą z dnia 7 lipca 2023 r. o zmianie niektórych ustaw w celu ograniczania niektórych skutków kradzieży tożsamości – od 1 czerwca b.r. mamy obowiązek zweryfikować, czy Twój PESEL jest zastrzeżony.

czytaj dalej

Wakacje kredytowe 2024

Kredytobiorca kredytu hipotecznego udzielonego na nabycie nieruchomości przeznaczonej na indywidualne cele mieszkaniowe ma możliwość zawieszenia spłaty kredytu hipotecznego w PLN, tzw. „wakacje kredytowe”.

czytaj dalej

Zebranie Grup Członkowskich

Zarząd Banku Spółdzielczego w Połańcu działając w oparciu o § 37 ust. 6 i 7 Statutu Banku zwołuje Zebrania Grup Członkowskich i zawiadamia o terminie, miejscu i porządku obrad poszczególnych Grup Członkowskich:

czytaj dalej

Szanowni Klienci

Miło nam poinformować, że od dnia 02.10.2023 roku udostępnimy nową wersję usługi  BLIK  w  ramach, której będzie można wykonywać przelew na telefon osobom fizycznym.

  • Warunkiem korzystania z usługi BLIK w nowej wersji  jest posiadanie konta z dostępem internetowym w Banku Spółdzielczym w Połańcu oraz zainstalowanie aplikacji BSP Mobile.

Jak aktywować aplikację BSP Mobile
https://bspolaniec.pl/aplikacja-mobilna-bspmobile/

Blik w aplikacji BS Pay przestanie funkcjonować z dniem 02.10.2023r.
Zapraszamy do naszej placówki, gdzie Pracownicy pomogą Państwu zainstalować aplikację BSP Mobile i wyjaśnią jak korzystać z nowej wersji BLIK.