facebook image

Nowa wersja usługi BLIK

Nowa wersja usługi BLIK

Zobacz inne aktualności

Poziom bezpieczeństwa naszych usług

Postanowiliśmy wycofać niektóre starsze metody szyfrowania, które są uznawane za niewystarczająco bezpieczne, zalecamy zaktualizowanie systemu operacyjnego i przeglądarki do najnowszych dostępnych wersji

czytaj dalej

Cyberprzestępcy atakują przed świętami

Ostrzegamy przed próbami wyłudzenia danych od użytkowników kart za pośrednictwem fałszywych SMS. Jest to jedna z najczęściej występujących aktualnie metod ataków, które nasiliły się w okresie przedświątecznym.

czytaj dalej

Webinarium CEDUR

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego organizuje webinarium CEDUR „Cyberbezpieczeństwo podczas zawierania transakcji elektronicznych…

czytaj dalej

Transakcje internetowe

Od dnia 1 lipca 2023r. uwalniamy transakcje niskokwotowe, realizowane w Internecie, od obowiązku silnego uwierzytelnienia za pomocą 3D Secure.

czytaj dalej

Zebranie Przedstawicieli

Zarząd Banku Spółdzielczego w Połańcu zawiadamia, że w dniu 21 czerwca 2023 roku o godz. 11:00 odbędzie się Zebranie Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Połańcu.

czytaj dalej

Zebranie Grup Członkowskich

Zarząd Banku Spółdzielczego w Połańcu działając w oparciu o § 37 ust. 6 i 7 Statutu Banku zwołuje Zebrania Grup Członkowskich i zawiadamia o terminie, miejscu i porządku obrad poszczególnych Grup Członkowskich:

czytaj dalej

Szanowni Klienci

Miło nam poinformować, że od dnia 02.10.2023 roku udostępnimy nową wersję usługi  BLIK  w  ramach, której będzie można wykonywać przelew na telefon osobom fizycznym.

  • Warunkiem korzystania z usługi BLIK w nowej wersji  jest posiadanie konta z dostępem internetowym w Banku Spółdzielczym w Połańcu oraz zainstalowanie aplikacji BSP Mobile.

Jak aktywować aplikację BSP Mobile
https://bspolaniec.pl/aplikacja-mobilna-bspmobile/

Blik w aplikacji BS Pay przestanie funkcjonować z dniem 02.10.2023r.
Zapraszamy do naszej placówki, gdzie Pracownicy pomogą Państwu zainstalować aplikację BSP Mobile i wyjaśnią jak korzystać z nowej wersji BLIK.