facebook image

Poziom bezpieczeństwa naszych usług

informacja

Zobacz inne aktualności

Cyberprzestępcy atakują przed świętami

Ostrzegamy przed próbami wyłudzenia danych od użytkowników kart za pośrednictwem fałszywych SMS. Jest to jedna z najczęściej występujących aktualnie metod ataków, które nasiliły się w okresie przedświątecznym.

czytaj dalej

Webinarium CEDUR

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego organizuje webinarium CEDUR „Cyberbezpieczeństwo podczas zawierania transakcji elektronicznych…

czytaj dalej

Transakcje internetowe

Od dnia 1 lipca 2023r. uwalniamy transakcje niskokwotowe, realizowane w Internecie, od obowiązku silnego uwierzytelnienia za pomocą 3D Secure.

czytaj dalej

Zebranie Przedstawicieli

Zarząd Banku Spółdzielczego w Połańcu zawiadamia, że w dniu 21 czerwca 2023 roku o godz. 11:00 odbędzie się Zebranie Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Połańcu.

czytaj dalej

Zebranie Grup Członkowskich

Zarząd Banku Spółdzielczego w Połańcu działając w oparciu o § 37 ust. 6 i 7 Statutu Banku zwołuje Zebrania Grup Członkowskich i zawiadamia o terminie, miejscu i porządku obrad poszczególnych Grup Członkowskich:

czytaj dalej

Szanowni Klienci,

Chcieliśmy Was poinformować, że w trosce o najwyższy poziom bezpieczeństwa naszych usług, postanowiliśmy wycofać niektóre starsze metody szyfrowania, które są uznawane za niewystarczająco bezpieczne. Niestety, w wyniku tych zmian, nie będzie już możliwe zalogowanie się do systemów bankowości elektronicznej przy użyciu nieobsługiwanych systemów operacyjnych, takich jak Windows 7 czy Windows 8, oraz przestarzałych przeglądarek internetowych, na przykład Internet Explorer, starszych wersji Firefox czy Chrome.

Aby dalej korzystać z naszych usług online, zalecamy zaktualizowanie systemu operacyjnego i przeglądarki do najnowszych dostępnych wersji. Dziękujemy za zrozumienie i gotowość do współpracy w celu utrzymania wysokich standardów bezpieczeństwa.,

Zmiany zostaną wykonane po 24 stycznia 2024r.